STUDIO TARAS
[ w naszej ofercie ]

Stworzymy Twój taras

Taras to idealne miejsce , aby cieszyć się ogrodem i ciepłą porą roku. Aby radość lata trwała jak najdłużej już na etapie planowania tarasu musimy wziąść wstępne rozważania. Pierwszym pytaniem powinno być do czego chemy wykorzystywać taras: do opalania, czy do rodzinnych posiłków , czy do spotkań z przyjaiółmi przy grillu a może to miejsce również do zabawy z dziećmi?

Marzysz o wyjątkowym tarasie?

A może zainteresował Ciebie inny nasz produkt?! Skontaktuj się z nami!

[ stworzymy twój taras ]

Stworzymy taras, którym będziesz zachwycać się przez lata

Budowę swojego wymarzone miejsca w ogrodzie zacznij od zebrania inspiracji z magazynów i stron internetowych. Wolisz deski z drewna czy z kompozytu? Lubisz otwartą przestrzeń, a może chcesz zabudować którąś ze ścian werandy, by odgrodzić się od drogi lub działki sąsiada? Każdy projekt to dla nas nowe, ekscytujące wyzwanie, które z wielką chęcią podejmiemy. Projektujemy i budujemy tarasy drewniane i kompozytowe dla Klientów z województwa dolnośląskiego i najbliższych okolic. Stawiamy na doskonałej jakości deski i inne materiały, które zapewniają trwałość na wiele lat. Dostosowujemy konstrukcję ogrodową do Twoich oczekiwań, dzieląc się zdobytym doświadczeniem i wiedzą. Razem stworzymy przyjemną przestrzeń zewnętrzną, atrakcyjnie powiększającą część dzienną Twojego domu!

Zaufaj specjalistom architektury ogrodowej

Taras z kompozytu lub drewna to doskonała inwestycja, dzięki której zyskasz miejsce do przyjmowania gości i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Nie czekaj i już dziś skontaktuj się z nami, by otrzymać wstępną wycenę budowy konstrukcji drewnianej lub kompozytowej. Studio Taras to solidny wykonawca, który szybko i sprawnie przeprowadzi prace w Twoim ogrodzie.

Zbudujemy Twój taras

Skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie taras taki, o którym marzysz!