Wolnostojące konstrukcje ogrodowe już dawno przestały być niedopasowane do stylu, w jakim wykończono budynek mieszkalny. Obecnie coraz częściej decydujemy się na lekkie, rozsuwane tarasy przyścienne składające się z prześwitujących boków wraz z zadaszeniem, które można dopasowywać do własnych potrzeb. Jeśli szukasz podobnego rozwiązania do swojego ogrodu, skorzystaj z naszej propozycji. Aluminiowa pergola lamelowa na wymiar to pomysł na przestrzeń idealną pod każdym względem.

Przydomowe miejsce na odpoczynek – stwórz je z firmą Studio Taras

Zwykłe altany ogrodowe z drewna czy cegły zastępowane są przez inne, znacznie lżejsze i łatwiejsze w budowie tarasy na wymiar. Przyścienne pergole lamelowe z aluminium to hit wśród klientów chcących stworzyć przytulną, a przy tym nowoczesną przestrzeń do odpoczynku na świeżym powietrzu. Ażurowa, rozsuwana konstrukcja zachwyca lekkością – szkielet łatwo dopasować do elewacji, dzięki czemu nie zaburza architektury budynku i nie sprawia wrażenia, że całość jest przeładowana. Więcej – odpowiednio zaprojektowana przyścienna bryła z zadaszeniem może sprawić, że obiekt zyska nowoczesny charakter.

Bliski kontakt z naturą jest możliwy – nawet jeśli nie dysponujemy typowym tarasem. W tworzeniu ogrodowej przestrzeni do wypoczynku pomocne okazują się aluminiowe konstrukcje projektowane na wymiar, a zatem dopasowane do potrzeb budynku oraz wymagań przyszłych użytkowników. Przyścienna pergola lamelowa z rozsuwanymi elementami to alternatywa dla obiektów wymagających przestrzeni, nakładów finansowych i pracy fizycznej podczas montażu. Proponowane przez nas rozwiązania nie wiążą się z tymi trudnościami. Dobrze zaprojektowana konstrukcja z aluminium przetrwa lata, zapewniając idealne warunki do wypoczynku wśród natury.

Dlaczego warto zdecydować się na pergolę tarasową?

Lamelowa pergola na wymiar to świetny pomysł na aranżację przestrzeni przy domu. Miejsce na odpoczynek w cieniu, a jednocześnie z pełnym widokiem na otaczający ogród, sprawdzi się o każdej porze roku. W stworzeniu takiej przestrzeni pomoże przyścienna konstrukcja rozsuwana. Ruchoma część (boku lub zadaszenia) zapewni prywatność lub wręcz przeciwnie – pełną swobodę.

Taka funkcjonalność cieszy się jednak popularnością głównie ze względu na komfort w niemal każdej pogodzie. Rozsuwana pergola lamelowa na wymiar jest odporna na wpływ skrajnych warunków atmosferycznych. Dodatkowo zabezpiecza też przed ich działaniem – wystarczy rozłożyć zadaszenie lub zmienić położenie ruchomej ścianki, aby zwiększyć poziom komfortu, a tym samym przebywać na zewnątrz wbrew aurze.

Aluminiowe pergole tarasowe z lamelek – lekko i nowocześnie

Doskonale znamy potrzeby naszych Klientów. Wiemy, czego oczekują i jak spełnić ich potrzebę stworzenia jedynego w swoim rodzaju miejsca do wypoczynku w ogrodzie, blisko domu i w otoczeniu natury. Proponujemy przyścienne pergole lamelowe na wymiar, z możliwością rozsuwania poszczególnych elementów, wykonane zgodnie z indywidualnym pomysłem. Potrafimy w pełni wykorzystać potencjał tworzywa, jakim jest aluminium. Tworzymy nowoczesną architekturę ogrodową z potencjałem!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

A może spopdobał się Tobie inny nasz produkt?! Skontaktuj się z nami!