STUDIO TARAS

Decydując się na aranżację przestrzeni zewnętrznej, ważne jest znalezienie rozwiązań łączących w sobie elegancję, trwałość i funkcjonalność. Wśród opcji dostępnych w naszej ofercie system Nebbiolo stanowi doskonałą inwestycją dla tych, którzy poszukują nie tylko ochrony przed niekorzystną aurą, ale również elementu, który podniesie estetyczną wartość przestrzeni wokół domu.

Zadaszenie tarasu Nebbiolo charakteryzuje się ponadczasowym i smukłym wyglądem, co sprawia, że doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami architektonicznymi. Niezależnie od tego, czy jest to nowoczesna, minimalistyczna przestrzeń, czy też bardziej klasyczne otoczenie, Nebbiolo dodaje elegancji i subtelnej klasy. Jego design sprawia, że zachowuje swoją wartość estetyczną przez lata.

 

Poznaj idealne zadaszenie już dziś - wybierz Nebbiolo!

Zadaszenie tarasu w systemie Nebbiolo

W kwestii stabilności i trwałości system Nebbiolo również wyróżnia się na tle konkurencji. W przeciwieństwie do wielu rozwiązań w tej samej kategorii cenowej, zadaszenie Nebbiolo jest znacznie stabilniejsze dzięki zastosowaniu krokwi pośrednich wyposażonych w aluminiowe listwy górne zamiast standardowych pasków gumowych. Taka konstrukcja zapewnia wyjątkową stabilność dachu, co jest szczególnie istotne w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Materiał, z którego wykonane jest zadaszenie – poliwęglan – charakteryzuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Występuje w wersji przezroczystej, ultraprzezroczystej, opal oraz Solar Control. Możliwość wyboru kolorystyki zarówno samej konstrukcji (kremowo-biały lub antracytowo-szary), jak i pokrycia dachowego pozwala na dopasowanie zadaszenia do indywidualnych preferencji estetycznych i potrzeb użytkowników.

[ System Nebbiolo ]

Przykłady realizacji