STUDIO TARAS

Przydomowy ogród, nawet ten najpiękniejszy, nie zapewni tak potrzebnego odpoczynku, jeśli nie znajdzie się w nim miejsce na werandę lub taras. Marzysz o tym, aby stworzyć przytulną przestrzeń do relaksu w otoczeniu natury? Postaw na STUDIO TARAS. A jeśli przy okazji chcesz, aby konstrukcja spełniała swoją funkcję przez lata, zdecyduj się na aluminiowe zadaszenie: lekkie, trwałe, elastyczne, nowoczesne i wykonane na wymiar. Poznaj zalety naszych rozwiązań. Razem z nami stwórz przytulny kącik do odpoczynku dla siebie i rodziny.

Dlaczego warto zdecydować się na zadaszenie z aluminium?

Na wybór czeka mnóstwo nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym można skutecznie ochronić się przed promieniami słońca, wiatrem czy deszczem podczas przebywania na tarasie lub werandzie. Ciekawym wyborem, znanym z wielu zalet, będzie zadaszenie aluminiowe na wymiar. Okazuje się ono zdecydowanie bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych niż tkanina stosowana przy markizach, lżejsze niż drewno, a do tego trwałe i stabilne. Montaż również należy do nieskomplikowanych czynności. Nowoczesne, aluminiowe zadaszenie tarasu to wybór na lata, który zapewnia doskonałe warunki do przebywania na zewnątrz.

Podsumowując, nowoczesne aluminiowe zadaszenie tarasu wykonane na wymiar jest:

  • odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych,
  • odporne na korozję oraz blaknięcie,
  • lekkie i sztywne, a dzięki temu bardzo trwałe,
  • uniwersalne na tyle, że bez problemu można dopasować je do własnych potrzeb,
  • elastyczne i łatwe w montażu, w tym łączeniu poszczególnych elementów,
  • bezpieczne dla Ciebie, innych oraz środowiska, bo nietoksyczne,
  • chętnie wybierane ze względu na trwałość i wysokie walory estetyczne.

Nie bez przyczyny nowoczesne rozwiązania tego typu można zobaczyć przy wielu posesjach. Aluminiowe zadaszenie tarasu wykonane na wymiar doskonale sprawdza się w naszym klimacie, w którym dość często mamy do czynienia z wysokimi wahaniami temperatury. Silne słońce, długotrwały deszcz czy porywy wiatru – nic nie jest w stanie zaszkodzić dobrze przymocowanemu zadaszeniu z aluminium. Ponadto materiał ten nie obciąża konstrukcji budynku oraz nie wymaga zastosowania wielu materiałów: wystarczy dobrze wykonany daszek na wymiar oraz porządna ekipa montażystów, aby stworzyć osłonę, która zapewni Ci pożądany poziom wygody podczas przebywania na zewnątrz. Do tego prezentuje się po prostu świetnie: nowocześnie, estetycznie i lekko!

Dlaczego warto zdecydować się na zadaszenie z aluminium?

Aluminiowe zadaszenie tarasu wykonujemy na wymiar. W ten sposób można dopasować je do indywidualnych potrzeb, w tym wielkości tarasu bądź werandy, a także typu elewacji budynku. Razem z nami można skomponować idealne miejsce do wypoczynku w otoczeniu natury. Oferujemy wsparcie w wyborze odpowiednich materiałów oraz miejsca na budowę konstrukcji. Przygotujemy też nowoczesny projekt, w którym uwzględnimy Twoje oczekiwania. Wreszcie, wspólnymi siłami stworzymy przestrzeń zapewniającą wygodę i piękno na długie lata!

Zadaszenia

Aluminiowe oraz drewniane

Zadaszenia lamelowe

Składaj i rozkładaj do woli

Szklane ściany

Przesuwaj całą ścianę

[ nasze dzieło ]

Zobacz efekty prac, kilku z naszych realizacji

Zainteresowała Cię nasza oferta?

A może spopdobał się Tobie inny nasz produkt?! Skontaktuj się z nami!