W Studio Taras wierzymy, że estetyka może iść w parze z funkcjonalnością. Tworzymy bowiem piękne i praktyczne realizacje, które pozwalają Ci w pełni cieszyć się tarasem, niezależnie od pogody i pory roku – refleksole zip!

Chętnie wykonamy dla Ciebie tego typu realizację, która pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób kontrolować temperaturę na tarasie oraz dobierać ilość wpadającego do środka światła, zależnie od sytuacji pogodowej oraz preferencji w danym momencie!

Zainstaluj Refleksole Ziip i kontroluj komfort na swoim tarasie!​

Refleksol Ziiip – połączenie estetyki i funkcjonalności

Refleksol Ziiip to nowoczesne rolety, które łączą w sobie elegancję i praktyczność. Za sprawą tych konstrukcji możesz do woli cieszyć się tarasem niezależnie od pogody! Rolety te są oczywiście produkowane wyłącznie z materiałów o wysokiej jakości, które przekładają się na ich trwałość i odporność na różne warunki pogodowe. Dodatkowo Refleksol Ziiip to konstrukcja niezwykle łatwa w obsłudze, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla każdego tarasu!

Wymarzone Refleksole Zip na Twój taras

W Studio Taras jesteśmy w stanie wykonać Refleksole Zip w dowolnych wymiarach. Dzięki temu możemy stworzyć realizacje do każdego tarasu, niezależnie od jego rozmiarów. Nasz zespół specjalistów dokładnie zmierzy Twój taras i zaprojektuje konstrukcję tak, aby idealnie pasowała do Twojego tarasu i spełniał wszystkie Twoje oczekiwania!

To nie koniec. Możemy stworzyć Refleksole Zip, dostosowane do Twojego tarasu nie tylko pod względem wymiarów, ale i kolorystyki! Dzięki temu zyskasz model, który najlepiej pasuje do stylu Twojego tarasu i ogrodu.

Niezależnie od wybranej wersji kolorystycznej, Refleksol Ziiip zawsze będzie wyglądał elegancko i stylowo, dodając uroku Twojemu tarasowi.

[ Refleksole Ziip ]

Przykłady realizacji