W Studio Taras dostarczamy Klientom różnorodne rozwiązania budowlane, w tym wyjątkowe szklane ściany przesuwne. Realizacje tego typu, to propozycje, które w idealnym stopniu łączą estetykę oraz funkcjonalność.

Szklane ściany przesuwne zewnętrzne w chłodne dni chronią przed wiatrem i deszczem, a jednocześnie pozwalają cieszyć się pięknymi widokami, które roztaczają się z tarasu. Z kolei w ciepłe dni można swobodnie je rozsunąć i cieszyć się tarasem, świeżym powietrzem oraz słońcem!

Zamów szklane ściany przesuwne już dziś!

Szklane ściany zewnętrzne – rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

W Studio Taras możemy zaprojektować oraz wykonać spersonalizowane szklane ściany zewnętrzne przesuwne — dopasowane do indywidualnych wymagań zarówno pod względem wymiarów, jak i innych parametrów.

Nasz zespół specjalistów jest gotowy, aby stworzyć idealne rozwiązanie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby, a także będzie estetycznie korespondowało z Twoim domem oraz ogrodem!

Zalety naszych realizacji – przede wszystkim jakość

W Studio Taras dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje były jak najwyższej jakości. W jaki sposób? Korzystamy z materiałów od zaufanych producentów, które gwarantują trwałość i estetykę. Co więcej, tworzymy szklane ściany zewnętrzne, wykorzystując nowoczesny park maszynowy.

Dodatkowo każda nasza realizacja przechodzi kontrolę jakości, aby zapewnić, że spełnia najwyższe standardy.

Nasz zespół, który tworzą sami doświadczeni specjaliści, dba o każdy detal podczas produkcji, aby dostarczyć Ci produkt, który przekroczy Twoje oczekiwania. Wierzymy, że nasza dbałość o jakość jest kluczem do zadowolenia naszych Klientów.

[ Szklane ściany przesuwne ]

Przykłady realizacji