Studio Taras to miejsce, gdzie znajdziesz idealne rozwiązania do swojego ogrodu. Specjalizujemy się w tworzeniu pergoli tarasowych, ale nasza oferta jest znacznie szersza. Jednym z naszych produktów, które cieszą się dużym zainteresowaniem, są poziome żaluzje tarasowe aluminiowe. To rozwiązanie stworzony z myślą o osobach, które wysoko cenią komfort oraz funkcjonalność. Realizacje te są bowiem ruchome! Można więc łatwo podnosić je i opuszczać zależnie od sytuacji!

Wybierz nasze ruchome żaluzje tarasowe i kontroluj ilość światła na tarasie!

Żaluzje tarasowe – elegancja i funkcjonalność

Zewnętrzne żaluzje poziome to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także stylowy dodatek do każdego tarasu. Wykonujemy je ze specjalnego aluminium i dodatkowo zabezpieczamy przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Dzięki możliwości regulacji kąta nachylenia lameli umożliwiają kontrolę nad ilością światła wpadającego na taras.

Żaluzje poziome zewnętrzne to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się tarasem niezależnie od pogody.

Żaluzje poziome – kontrola nad światłem

Poziome rolety są idealne dla tych, którzy pragną kontrolować ilość światła wpadającego na taras, werandę czy do innego pomieszczenia. Umożliwiają one regulację kąta pochylenia listew, co pozwala na dostosowanie ilości światła do indywidualnych potrzeb. Zewnętrzne rolety poziome są również świetną ochroną przed promieniami słonecznymi w gorące dni.

Żaluzje tarasowe ruchome aluminiowe to kolejne rozwiązanie, które oferuje Studio Taras. Dzięki nim możemy cieszyć się tarasem niezależnie od pogody. Ich dodatkowym atutem jest łatwość w obsłudze, a także to, że ich montaż nie wymaga dużych ingerencji w konstrukcję tarasu.

[ Żaluzje aluminiowe ]

Przykłady realizacji